Özel Dans Dersi

Zamanınız kısıtlıysa, Daha hızlı öğrenmek istiyorsanız, grup içerisinde dans dersi almaktan çekiniyorsanız ÖZEL DANS DERSLERİ tam da size göre..

Özellikle yoğun tempoda çalışan ve dans kursu almak için saatleri uymayan öğrencilerimizin çok tercih ettiği özel derslerimizde, Salsa, Tango, Bachata, Kizomba, Oryantal, Modern Dans dersleri ve kuırsları Ankara'da konusunda uzman eğitmenler tarafından birebir yapılan derslerde verilmektedir.

Bunun yanında, dans kursu almak isteyip de kalabalık ortamlardan çekinen öğrencilerimiz için de yine özel dersler vasıtası ile Salsa, Tango,Bachata,Kizomba, Oryantal, Modern Dans derslerimiz Ankara'nın en iyi eğitmenleri aracılığı ile verilmektedir.

Zamanı kısıtlı olan kısa sürede dansetmeyi öğrenmek  isteyen öğrencilerimizin bu hedeflerine ÖZEL DANS  DERSİ ile ulaşmaları sağlanmaktadır.

Ankara'nın en büyük dans okulunda, konusunda uzman  dans eğitmenleri aracılığı ile alacağınız salsa, tango,  bachata, kizomba, oryantal, modern dans derslerini bire bir  yapmanın faydasını yaşayacaksınız.

Diğer Dans Eğitimlerimiz için 

https://www.salsaangora.com/ozel-dans-dersi

2 Yorum Yazıldı.

  • Gökay Tükenmez

    Direk dansı var mıdır acep ? Bizim hanım yeni fikirlere açığım dediydi de öğrenmek istiyorum.

    12 Eylül 2020 18:17
  • serkan tanyeli

    merhaba, iş yoğunluğumdan ve mesai saatlerimin değişkenliğinden grup dersleri uygun olmuyor. özel ders şartlarını ve detaylarını paylaşırsanız sevinirim. kavaklıdere şubeniz ikametim açısından uygundur. teşekkürler.

    20 Haziran 2018 21:43

Yorum yazın

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?