Angora Dans Stüdyosu - Ankara

2003 yılında Kıvanç GÜR  tarafından Ankara’da kurulan Angora Dans Stüdyosu kurulduğu günden bu yana dans severlere hizmet vermektedir. Ankara'nın en nezih semtlerinden birinde olan dans kursumuz, öğrencilerine kaliteli dans eğitimi vermeyi kendine düstur edinmiştir.

Angora Dans Stüdyosu bünyesinde..

Salsa, Tango, Bachata, Merengue, Samba, Rumba, Paso Doble, Jive, Swing, Cha cha gibi latin dans kurslarının ve derslerinin yanında..Hıp Hop, Break Dance, Modern Dans, Jazz Dans, Oryantal ve Türk Dansları Roman Dansı, Halay, Ankara Oyun havaları, Harmandalı, Zeybek kursları ve dersleri verilmektedir..

Ayrıca geleceğimiz olan çocuklarımıza özel Çocuk dans  kursları ile Çocuklarımızın küçük yaşta gerek fiziksel gerekse Psikolojik olarak gelişimlerini sağlamak amaçlanmaktadır....

Yeni evlenecek çiftlerin ilk günlerinin heyecanını güzel bir dans ile süslemek adına yapılan Düğün Dansı ve İlk Dans kursları düğününüzü unutulmaz bir anıya dönüştürmektedir..

Aynı zamanda kurumsal firmalarla da çalışmalar yapan Angora Dans Stüdyosu firma personelinin verimini arttırmak adına dans alt yapısında performans arttırma- ekip ruhu- kendin olabilme- satış teknikleri- insanları anlama- takip etme ve yorum yapma çalışmalarını sürdürmektedir.

Otopark sorunu olmayan Angora Dans Stüdyosuna Ankara'nın her yerinden ulaşım son derece kolay olup Kızılaya yürüme mesafesi 15 dk'dır..

“Gelin kendinizi baştan keşfetmenize yardım edelim..Hayatın ritmini birlikte yakalayalım...”


 

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?