Sokakların Asi Dansı - Hip Hop 

1970’li yıllarda Amerika’da zenciler tarafından ortaya çıkarılan Hip Hop, funk, jazz ve soul müziklerinden etkilenerek gelişmiş ve şekillenmiştir. Azınlığın kendini duyurma, isyanını ve başkaldırısını anlatma yolu olan hip hop, akrobatik boyutta figürleri ile zor ancak eğlenceli bir dans.

Ellerin ve kolların serbest bir şekilde kullanıldığı, kendine has giyim tarzı ve müzikleri olan Hip Hop, zencilerin isyanını rap müzik ile birlikte sergileyerek dünyaya duyurmuştur. 

Günümüzde gençlerin en çok tercih ettiği danslardan biri olmaya devam etmektedir. Tüm dünya'da olduğu gibi Türkiye'de de Hip Hop kültürü gittikçe yaygınlamış ve özellikle dans olarak talep edilir hale gelmiştir. Ankara'da pek çok Hip Hop kursu veren okul açılmış ve bu dansa ilgi duyan gençler Hip Hop kurslarında ders almaya başlamışlardır. 

Ankara'nın gri ve kasvetli havasına Hip Hop dansı apayrı bir hava vermiştir. Özellikle Ankaralı gençler tarafından gittikçe tercih edilmeye başlayan Hip Hop, Profesyonel dans eğitmenleri vasıtası ile Ankara'da gelişimini devam ettiren bir dans türüdür.

Angora Dans stüdyosu olarak Ankara'da bulunan dans okulumuzda Hip Hop kursunun yanısıra Salsa, Arjantin Tango, Latin Dansları, Çocuk Dansları, Düğün Dansı, Zeybek, Sirtaki, Zumba, Pilates, Capoeira, Oryantal, Halk Dansları kursları da verilmektedir. Dans derslerimizle ilgili detaylı bilgi almak ve avantajlı dans dersi fiyatlarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Neden Hip Hop?

* Eğlenmek için   * Farklı bir kültür tanımak için  *Sosyalleşmek için   *Hobi edinmek için

*Profesyonelleşmek için   *Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için   *Forma girmek için
* Enerjinizi açığa çıkarmak için     HİP HOP!

Sizi Arayalım

7 Yorum Yazıldı.

 • Melahat agca

  Hip hop için 10 yaş fiyat alabilirmiyim acaba

  09 Ocak 2023 14:35
 • Melahat agca

  Hip hop için 10 yaş fiyat alabilirmiyim acaba

  09 Ocak 2023 14:35
 • Nuriye Demirtaş

  Merhabalar Hiphop için fiyat alabilir miyim

  26 Ekim 2021 11:09
 • Kübra biçer

  Yaş sınırı kaç ve çocuk hip hop var mi

  21 Aralık 2018 22:11
 • ayşe kılıç

  Selam. Yaş için alt sınırırız nedir? Ücretiniz ne kadar?

  16 Nisan 2018 15:27

Yorum yazın

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?