Çocuk Dans Kursu Dersi

Ankara'da hizmet vermekte olan Angora Dans Kursu olarak ana önceliğimiz çocuklarımızın gerek sosyal gerekse fiziksel gelişimlerine öncelik vermektir.
Genç yaşta sosyal hayatın içerisine giren çocuklarımız büyüme evresinde çevresi ile iletişimini çok daha rahat kurmakta, özgüvenini arttırmaktadır. Bunun sonucu olarak sosyal olarak büyüyen bireylerin ifade kabiliyeti artmakta ve kendilerini net ve tam olarak ifade edebilmektedirler. 
Özellikle dans etmeyi öğrenen çocuklarımızda bu özellikler daha da ön plana çıkmaktadır..


ÇOCUKLARIMIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR

Bunun yanında fiziksel gelişim için de çok faydası olan dansın çocuk yaşta yapılmaya başlanması ile beraber özellikle kemik gelişimine büyük faydalar sağladığı bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. Ayrıca dengenin arttığı, beyin kas dinamiğinin arttığı, duruşun düzeldiği, reflekslerin ve vücut kontrolünün de arttığı bilimsel gerçeklerdir.

Angora Dans kursu bünyesinde yapılan Çocuk Dans Derslerinde.
Klasik Baleden, Latin Danslarına, Hıp Hop'tan Modern dansa kadar pek çok branşta eğitilen çocuklarımız ilerleyen süreçlerde şayet arzu ederlerse Türkiye Dans Federasyonu bünyesinde yapılan yarışmalara da katılabilmektedirler.

Konusunun uzmanı olarak eğitilen çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek velilerin olduğu kadar biz eğitim kurumlarının da en önemli hedefi olmalıdır.

Ankara'da Açılan ÇOCUK DANS KURSLARIMIZA katılmak için bizimle iletişime geçin..
​www.salsaangora.com

3 Yorum Yazıldı.

 • Siobhan Mower

  What is your address for Cayyolu? Do your instructors speak english for the children's dance classes on Sunday mornings?

  05 Şubat 2019 12:13
 • cansu kolay

  Çocuklar için modern dans ve hip hop dans kursunun hangi günler olduğunu ve fiyatını öğrenebilirmiyim?

  10 Aralık 2017 15:45
 • Aslıhan Kapan

  Çocuklar için hip hop dans kursu gruplarının hangi gün ve saatte olduğu ve fiyatı hakkında bilgi alabilirmiyim?

  26 Ağustos 2017 22:51

Yorum yazın

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?