Angora Dans Stüdyosu - Ankara

2003 yılında Kıvanç GÜR  tarafından Ankara’da kurulan Angora Dans Stüdyosu kurulduğu günden bu yana dans severlere hizmet vermektedir. Ankara'nın en büyük ve pratik imkanı en çok olan dans stüdyolarından Angora Dans Stüdyosu Toplam 830 m2 alanda hizmet vermektedir....

3 adet ders salonu ve kendine özel pratik salonu ile öğrencilerine hizmet vermeye devam eden Angora Dans Stüdyosu bünyesinde..

Salsa, Tango, Bachata, Merengue, Samba, Rumba, Paso Doble, Jive, Swing, Cha cha gibi latin dans kurslarının ve derslerinin yanında..Hıp Hop, Break Dance, Modern Dans, Jazz Dans, Oryantal ve Türk Dansları Roman Dansı, Halay, Ankara Oyun havaları, Harmandalı, Zeybek kursları ve dersleri verilmektedir..

Ayrıca geleceğimiz olan çocuklarımıza özel Çocuk dans Sporu kursları ile Çocuklarımızın küçük yaşta gerek fiziksel gerekse Psikolojik olarak gelişimlerini sağlamak amaçlanmaktadır....

Yeni evlenecek çiftlerin ilk günlerinin heyecanını güzel bir dans ile süslemek adına yapılan Düğün Dansı ve İlk Dans kursları düğününüzü unutulmaz bir anıya dönüştürmektedir..

Aynı zamanda kurumsal firmalarla da çalışmalar yapan Angora Dans Stüdyosu firma personelinin verimini arttırmak adına dans alt yapısında performans arttırma- ekip ruhu- kendin olabilme- satış teknikleri- insanları anlama- takip etme ve yorum yapma çalışmalarını sürdürmektedir.

Angora Dans Stüdyosu bünyesinde yer alan profesyonel dans ekipleri  ile Açılışlarda, Firma Tolantılarında, Yılbaşı Organizasyonlarında ve benzeri tüm çalışmalarda show, gösteri çalışmaları yapmaktadır

Otopark sorunu olmayan Angora Dans Stüdyosuna Ankara'nın her yerinden ulaşım son derece kolay olup Kızılaya yürüme mesafesi 10 dk'dır..

“Gelin kendinizi baştan keşfetmenize yardım edelim..Hayatın ritmini birlikte yakalayalım...”


Angora Dans Geceleri ve Öğrencileriyle Angora Organizasyonları


Öğrencilerine büyük önem veren Angora Dans Stüdyosu dans gecelerini kendi bünyesinde yapmakta ve öğrencilerine sınırsız pratik imkanı sunmaktadır.. Geniş ve Ferah pratik ortamında  Angora Öğrencileri diledikleri zaman stüdyolarına gelerek pratik yapabilmektedirler. Bunun yanında Perşembe günleri yeni başlayanlara özel "BEGINNER'S SALSA NIGHT BY ANGORA" dans etmeye çekinenleri ilk dansları ile tanıştırmakta dans gecesi keyfini yaşamaya hazırlamaktadır. Ayrıca Cumartesi günleri "LEGEND SALSA NIGHT BY ANGORA" ise Tüm Türkiye'de efsane olmuş bir salsa gecesidir. Türkiye'nin ve Dünya'nın en ünlü ve önemli dansçılarını bu gecede görebilir, birbirinden muhteşem gösterileri izleyebilirsiniz. Eğitim döneminde Çarşamba günleri "TANGO MİLONGA NIGHT BY ANGORA" stüdyomuzun öğrencileri ve tüm Tango severleri buluşturan bir gece olarak Ankara'da fark yaratmaktadır. Yine eğitim sezonu içerisinde "KARAOKE NIGHT BY ANGORA" MASK PARTY BY ANGORA", "NEW YEAR PARTY BY ANGORA" gibi birbirinden farklı eğlenceler sunan Angora Dans Stüdyosu, öğrencilerine Yazın KUŞADASI, FETHİYE, MARMARİS kışın ULUDAĞ, KARTALKAYA, PALANDÖKEN 'de dans etmenin keyfini yaşamakta ve böylece dans etmeyi öğrenmekle beraber muhteşem bir sosyal ortamın da parçası yapmaktadır. 


Türkiye çapında pek çok büyük organizasyona da imza atan Angora Dans Stüdyosu dansı geliştirmek ve yaymak adına organizasyonlarına her sene devam etmektedir..

Optimum Show Salsa Yarışması: Türkiye'de Show salsa alanın da yapılan tek yarışma olan Optimum Show Salsa yarışmasının ilki 2005 yılında organize edilmiş olup o günden bu yana her sene ara verilmeden yapılmaya devam etmektedir. Türkiye'nin en önemli dansçılarının ve dans okullarının katıldığı bu yarışmada derece alanlar Türkiye'yi dünya arenasında temsil etmişler hatta Dünya şampiyonu bile olmuşlardır.

Angora Salsa Addiction: Dünya'nın en önemli eğitmenlerini Ankaralı dans severler ile buluşturmayı amaçlayan "Angora Salsa Addiction" organizasyonu ilk olarak 2010 yılında başlayan Angora Salsa Addiction o günden bu yana dünyanın en iyi dansçı ve eğitmenleri Ankara'lı dans severler ile buluşturmuştur bunlardan bazıları Gosia Kulpa, Terry - Cecile, Edie Torres, David Zepeda'dır.
Türkiye'nin hemen hemen tüm ulusal kanallarına konu olan bu organizasyon Dünya'da da yankı uyandırmış ve Ankara'ya gelmek isteyen Uluslar arası eğitmenler ve dansçılar Angora'yı aramaya başlamışlardır. Angora dans stüdyosu her sene bu organizasyonunu büyüterek yapmaktadır. Sene içerisinde irili ufaklı pek çok lokal organizasyona da adını yazdıran Angora Dans stüdyosu dansı kitlelere yaymak adına organizasyonlarına yenilerini ekleyerek büyümeye devam etmektedir. 

“Gelin kendinizi baştan keşfetmenize yardım edelim..Hayatın ritmini birlikte yakalayalım...”
 

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!