Dans Ayakkabısı Nasıl olmalı ?

Dans Ayakkabınız Nasıl Olmalı ? Uzun zaman düşündünüz ve bir dans kursuna kaydolmaya karar verdiniz. Peki DANS AYAKKABINIZI aldınız mı ?  Öncelikle unutmamak gerekir ki dans da bir tür spordur ve tüm spor branşlarında olduğu gibi kullanımına özel bir ayakkabı gerektirir. Nasıl ki Basketbol ayakkabısının, Futbol ayakkabısın..

Dans Etmeyi Beceremem Demeden Önce Bu Yazıyı Oku

Hayatın koşuşturmacasında kendinize gerçekten ne kadar vakit ayırıyorsunuz ?  Arada sırada değil gerçekten programlayarak size ait olan haftada kaç saatiniz var ? Dans kursuna yazılmak istediğinizi, dans etmek istediğinizi biliyoruz. Dans dersi almak isteyenlerin en büyük sorunu " Ben yeteneksizim, daha evvel hiç dans etmedim, b..

Dans Etmenin Sağlığa Faydaları

Dansın Sağlığa Yararları Hepimizin sıkıcı bir iş temposu, yoğun bir sosyal hayatı, ev işleri ve çocukları var. Bütün bu olumsuzluklar bizi duygusal ve fiziksel olarak yoruyor elbette. Ancak dans etmenin sağlığa faydaları ile bunlar gibi pek çok sorundan kurtulmak mümkün! Dans etmek zihinsel ve fiziksel olarak sizi rahatlatac..

Dans Etmeyi Seviyorsunuz Ama!

Bu yazı ile beraber sizlerle dans ile ilgili hep kafanıza takılan sorulara beraber cevaplar vereceğiz.. Hedefimiz tutkunu olduğumuz dansı daha geniş kitlelere ama bilinçli olarak ulaştırmaya çalışmak.Bunu yaparken de daha evvel hiç dans dersi almamış arkadaşlarımızın çekincelerini ön planda tutmaya gayret göstereceğiz. Dans etmek pek çok kişinin..

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?